Zapraszamy do kontaktu: +48 531 427 763, e-mail: info@de-media.pl

O nas

DE MEDIA to agencja marketingu internetowego, która stawia na efektywną promocję wykorzystując przy tym najnowsze narzędzia marketingowe. Specjalizujemy się w promowaniu polskich firm w Niemczech.
Naszą misją jest tworzenie skutecznych kampanii reklamowych, tam gdzie potrzeba kreatywnego podejścia oraz kompetentnej realizacji.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego wymaganiom. Działamy z pasją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

2201-03

Jesteśmy Agencją, która wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na niemieckim rynku, stworzyła bazę polskich firm w Niemczech! Dlatego też niemiecki klient chcąc współpracować z polskimi firmami ma ułatwione zadanie! Wszystko może znaleźć na portalu www.polnischefirmen.eu. Tworzymy wizję przyszłości

family

Na niemieckim rynku promujemy firmy nie od dziś. Wiedza, pasja i doświadczenie – są to trzy cechy, dzięki którym warto podjąć współpracę z naszą firmą. Sprawdź nas!

2201-01

Dzięki nam możesz zarabiać w euro! Jest to duża szansa dla Twojej firmy. Zdobywaj nowe rynki i rozszerz swój biznes. Zapraszamy do współpracy!


Polnischefirmen.eu to wyszukiwarka polskich firm w Niemczech. Portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny na rynku niemieckim.

Zaufało nam już tysiące firm związanych z reklamą w Polsce i setki związanych z reklamą w Niemczech. Dołącz do grona zadowolonych klientów.


Niemiecki rynek to nieograniczone możliwości dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy jak skutecznie wypromować Twoją firmę w Niemczech!