Zapraszamy do kontaktu: +48 531 427 763, e-mail: info@de-media.pl

Strony internetowe

 
 
 

Tworzymy nowoczesne strony internetowe. Nasze strony są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb:

1emotikon

Dostosowane

Tworzymy strony oparte na systemie zarządzania treścią – własną stroną możesz zarządzać sam lub zlecić to nam. Intuicyjny, prosty w obsłudze system zarządzania treścią z pewnością ułatwi Ci wprowadzanie zmian na swojej stronie, a dzięki temu Twoi klienci mają zawsze dostęp do aktualnych informacji!

2emotikon

Responsywne

Tworzymy strony responsywne czyli dostosowane do wszelkich urządzeń mobilnych. Dostosuj się do swoich klientów. Jeżeli chcesz zobaczyć swoją stronę w telefonie, tablecie czy na laptopie – żaden problem. Strona dostosuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana i zawsze będzie czytelna dla Twoich klientów!  

3emotikon

Zintegrowane

Strony, które tworzymy są zintegrowane z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter, YouTube i wiele innych. Poprzez nasze strony internetowe można w płynny sposób przejść do Twoich kont w mediach społecznościowych.

 

100%
Saktysfakcji
 

Gwarantujemy 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Cechuje nas elastyczność, terminowość i rzetelność wykonywanych zleceń. Staramy się, zadbać o każdy szczegół – począwszy od wstępnego projektowania grafiki strony, aż po końcowe jej wykonanie. Możesz liczyć na wsparcie techniczne z naszej strony na każdym etapie współpracy. Oferujemy również szkolenia z systemu, na jakim oparta jest strona, aby użytkownik mógł w łatwy sposób modyfikować dane i grafikę strony. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę, która z pewnością spełni Twoje wymagania! Zapraszamy do współpracy!


Zadzwoń do nas +48 531 427 763 lub napisz info@de-media.pl
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!